Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Kompendium wiedzy

Strona główna » Blog » Składniki

Koenzym Q10 (Ubiquinone)

Koenzym Q10 jest bardzo popularnym składnikiem wielu preparatów, zwłaszcza tych przeciwzmarszczkowych. Na pewno warto dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje i co sprawia, że składnik ten faktycznie przynosi oczekiwane efekty już nawet w krótkim czasie od rozpoczęcia jego stosowania.

Czytaj więcej

Topola czarna (Populus Nigra )

Topola czarna jest ceniona od wieków ze względu na swoje dobroczynne właściwości terapeutyczne. Drzewo to występuje w Polsce dosyć powszechnie, dlatego jest składnikiem wielu kosmetyków. Ekstrakt z topoli może pomóc w pielęgnowaniu różnych rodzajów skóry ze szczególnym naciskiem na dojrzałą i problematyczną.

Czytaj więcej

Guarana (Paullinia Cupana )

Guarana (Paullinia cupana) określana również jako osmęta brazylijska, cierniopląt została odkryta przez botanika Paulliniego pochodzącego z Niemiec. W związku z tym nazwę botaniczną zawdzięcza jego nazwisku, natomiast potoczne określenie pochodzi od nazwy plemienia Guarani, na terenie którego została odnaleziona. Jaki posiada skład oraz specyficzne właściwości. Gdzie znajduje zastosowanie? Dowiesz się tego z poniższego artykułu.

Czytaj więcej

Opinie naszych klientów

Serum przeciwzmarszczkowe Buatic - zestaw

Buatic

Skuteczne rozwiązanie na zmarszczki

Informacje o wysyłce: Zasypujecie nas zamówieniami! Dlatego wysyłki staramy się wysyłać w ciągu 24 h, ale zastrzegamy sobie prawo do wysyłki w 48 h